Bloggerlar Paylaşıyor - Tarafsız Satın Alma Rehberiniz

Cumartesi, Aralık 05, 2015Bu yılın Mart ayında Tarafsız Satın Alma Rehberi sloganı ile internet üzerindeki yayın hayatına merhaba diyen www.bloggerlarpaylasiyor.com ürün ve hizmetler hakkında bilgi arayanların, ne alsam, nereden alsam sorularına cevap arayanların adresi olma hedefiyle her gün biraz daha büyüyor.
Farklı konularda yazan bloggerların bir araya gelerek oluşturdukları sitede, kozmetikten giyime, mekan yorumlarından dayanıklı tüketim mallarına kadar her konuda ki yazılar gerçek deneyimlerle yazılmaya devam ediyor.
Tüketiciye kaynak oluşturmak isteyen web sitesinin misyonu tarafsız yayın yapmak.
Site aynı zamanda Blog yazarları içinde ne yapabiliriz diye düşünmüş.  
Yazar olarak sitede düzenli yazmanın dışında, blogunuzu tanıtan bir yazı yayınlatabiliyor ya da Konuk yazar olarak yazılar paylaşabiliyorsunuz.  Ayrıca Bloggerlar ile markalar arasında köprü oluşturma görevini de üstlenmişler. Zaman zaman yaptıkları etkinliklerde blog yazarı diğer dostları ile buluşuyorlar, yönlendirme yapıyorlar.

Herhangi bir konuda Bloggerlar Paylaşıyor ile iletişime geçmek isterseniz info@bloggerlarpaylasiyor.com adresine mail atabilirsiniz. Hemen geri dönüş yapıyorlar.

Sosyal Medya Hesapları
Site adresi:

Kampanya linki:

Sosyal medya hesapları:
https://www.facebook.com/bloggerlarpaylasiyor


Bunlar da ilginizi çekebilir:

0 yorum

Lütfen yorumlarınızda link vermeyiniz, isimlerinizin üstüne tıklanınca siteniz açılıyor.

Subscribe